1/6

Odkrywamy możliwości
przedsiębiorstw

Oprogramowanie NMG umożliwia skuteczne zarządzanie procesami produkcyjnymi. Pozwala na zwiększenie efektywności energetycznej umożliwiając racjonalne gospodarowanie energią (prąd, gaz, woda, itd.).

2/6

Zapewniamy rozwiązania
przyszłości

Inteligentne systemy zarządzania budynkami wdrażamy zarówno w wielkich zakładach produkcyjnych jak i u odbiorców indywidualnych. Zapewniamy komfort i wygodę w zarządzaniu twoją nieruchomością.

3/6

Zmieniamy otaczającą
nas rzeczywistość

Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu tworzonemu z myślą o przedsiębiorstwach sektora utilities, wspieramy procesy związane z dystrybucją, sprzedażą i utrzymaniem sieci elektroenergetycznych, gazowniczych, wodociągowych i ciepłowniczych.

4/6

Dbamy o efektywność
infrastruktury IT

Wspomagamy zarządzanie najbardziej newralgiczną częścią twojego przedsiębiorstwa. Wdrażamy rozwiązania pozwalające na projektowanie, zarządzanie i monitorowanie infrastruktury zarówno w dużych centrach informatycznych, jak i niewielkich serwerowniach

5/6

Dostarczamy rozwiązania
instytucjom
publicznym

Wykorzystanie naszych rozwiązań przez samorządy i administrację rządową ułatwia celowe i oszczędne dysponowanie środkami publicznymi. Umożliwia osiąganie lepszych efektów działalności bez zwiększania nakładów

6/6

Odpowiadamy na
oczekiwania klienta

Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, opowiadając na jego konkretne potrzeby. Dostępne rozwiązania dobieramy w taki sposób, aby jak najlepiej osiągnąć założone rezultaty.

O FIRMIE

Kto nie mierzy, nie zarządza

NMG SA jest dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną, funkcjonującą na rynku nowoczesnych technologii od 2002 roku. Jesteśmy wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla przemysłu, energetyki zawodowej, sektora publicznego, przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.

Zobacz więcej

Aktualności

 • 24.10.2017

  Warsztaty Amoniakalne w Łysomicach

  W dniach 19-20 października, w Hotelu Rubbens & Monet w Łysomicach koło Torunia, odbyły się VII...

 • 14.10.2017

  Seminarium Demand Side Response- Klient, Rynek, Technologia

  "W Polsce usługi typu DSR są jak na razie dostępne głównie dla większych odbiorców ene...

 • 26.09.2017

  Zgromadzenie Obligatariuszy serii E

  Zarząd NMG S.A  informuje, że w dniu 26.09.2017 odbyło się Zgromadzenie Obligatariuszy serii E...

 • 31.08.2017

  NMG SA zamknęło zapisy na emisję obligacji serii D

  Zarząd MNG S.A. informuje, że w dniu 31 sierpnia zamknięto z powodzeniem emisje obligacji serii D